یازدهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی و هنرهای سنتی خراسان رضوی

شرایط و مقررات شرکت در نمایشگاه

زمان برگزاری : 4 لغایت 7 مرداد 1401

محل برگزاری : مشهد – بلوار وکیل آباد – بلوار نمایشگاه -نمایشگاه بین المللی مشهد

  • ساعات کار نمایشگاه : عصرها از ساعت16 لغایت 22 می‌باشد.
  • غرفه ها مجهز به روشنایی متعارف، خروجی برق، 1 عدد میز و 2 عدد صندلی می باشد.
  • هزینه اسکان و پذیرایی به عهده مشارکت کننده می باشد.

 مقررات عمومی نمایشگاه
1- از ارائه صنایع دستی خارجی و محصولات غیر صنایع دستی جلوگیری به‌عمل می‌آید و مسئولیت معرفی هنرمندان در این زمینه به‌عهده معاونت‌های صنایع دستی استان‌ها می‌باشد.
2 – آثار صنایع دستی ارائه شده در غرفه‌ها باید بومی محلی و از کیفیت و مرغوبیت برخوردار باشد و از رشته‌های بومی و مزیت‌دار استفاده شود.
3 – از حضور نفراتی تحت عنوان نماینده‌ی صنعتگر و یا تولیدکننده به‌عنوان جایگزین، در صورت عدم ارائه معرفی‌نامه از اداره شهرستان در نمایشگاه جلوگیری خواهد شد.
4 – به‌همراه داشتن یکی از مجوزهای سه‌گانه (پروانه تولید انفرادی، پروانه تولید کارگاهی و کارت شناسایی) برای غرفه‌داران الزامی است.
5 – نصب کارت شناسایی بر روی سینه در طول ساعات برگزاری نمایشگاه برای غرفه‌داران الزامی می‌باشد و در ارزیابی و انتخاب غرفه برتر مد نظر خواهد بود.
6 – شرکت کنندگان در طول مدت برگزاری نمایشگاه مجاز به تعطیلی غرفه و یا واگذاری تمام و یا قسمتی از غرف خود به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر نمی‌باشند و با مشاهده این موضوع از حضور افراد جلوگیری خواهد شد.
7 – حفظ و رعایت نظم، حجاب و شئونات اسلامی در محل برگزاری نمایشگاه برای کلیه شرکت‌کنندگان و مسئولین غرفه‌ها الزامی است و مصرف دخانیات در این اماکن اکیداً ممنوع می‌باشد و در صورت مشاهده برخورد می‌شود.
8 – صنعتگران و هنرمندان معرفی‌شده و شرکت‌کنندگان می‌بایست یک روز قبل از افتتاح نمایشگاه (2/4/1401 ) نسبت به تحویل و چیدمان غرفه اقدام نمایند در غیر اینصورت مسئولیتی در قبال واگذاری غرفه‌ها نیست.
9 – تعیین محل غرفه هر یک از شرکت‌کنندگان به عهده مدیریت نمایشگاه می‌باشد و هیچ‌گونه اعتراضی در این زمینه پذیرفته نیست.
10 – پوشیدن لباس محلی برای غرفه‌داران جزو الزامات نمایشگاه می‌باشد.
11 – نصب و استفاده از هرگونه وسایل سمعی و بصری در داخل غرفه که باعث آزار و اذیت شود و ایجاد آلودگی صوتی نماید اکیداً ممنوع می‌باشد و لیکن در حد متعارف جهت نمایش تولید و نمونه آثار به‌صورت رایانه‌ای بلامانع است.
12 – فروشندگان و غرفه‌داران ملزم به نصب برچسب قیمت و ارایه فاکتور به خریداران می‌باشند. این فاکتورها به‌صورت دوبرگی صادر و برگ اصلی به خریدار ارائه گردد.
13 – حضور به‌موقع و مستمر غرفه‌داران در طول ساعات کار نمایشگاه الزامی است و مسئولیت بروز هرگونه خسارت ناشی از عدم حضور و یا غفلت حضور به‌عهده غرفه‌دار می‌باشد. بدیهی است در طول مدت تعطیلی نمایشگاه حفاظت از آثار غرفه‌ها برعهده مدیریت نمایشگاه خواهد بود.

علاقه مندان می توانند جهت شرکت در نمایشگاه با شماره تلفن های ذیل تماس حاصل نمایند.

09155133385

05138911144-77